zabawki erotyczne
Porady

Innowacyjne zabawki erotyczne dla dwojga – jakie wybrać?

Producenci gadżetów erotycznych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Oprócz standardowych akcesoriów oferują im innowacyjne zabawki do łóżka dla dwojga, które pozwalają na nowy wymiar zbliżenia. Zdalnie sterowane urządzenia oraz przyrządy służące obu partnerom jednocześnie pomagają zasmakować nieosiągalnej dotąd przyjemności. Podpowiadamy, na jakie zabawki warto się zdecydować.

Wspólny seks na odległość

Ciekawą propozycją dla par znajdujących się na co dzień setki kilometrów od siebie będą gadżety erotyczne z możliwością zdalnego sterowania. Innowacyjne technologie wbudowane w zabawki dają szansę kontrolować pracę urządzenia, nawet gdy pilot znajduje się w dużej odległości od urządzenia. Na początek przygody z tego typu akcesoriami polecamy zdalnie sterowane wibratory. Umieszczone w majtkach kobiety pracują dyskretnie, jednocześnie zapewniając jej wyjątkowe doznania. Pikanterii dodaje fakt, że pełną władzę nad działaniem zabawki posiada partner i to on steruje odczuwaną przyjemnością.

W zależności od wybranego modelu wibrator sterowany telefonem może mieć formę tradycyjnego dildo, stymulatora łechtaczki lub gadżetu łączącego obie formy przyjemności. Do sterowania zabawką wystarczy aplikacja mobilna w smartfonie, w której można wybierać moc oraz rodzaj wibracji. Część urządzeń posiada możliwość dodawania własnych programów wibracji, dzięki czemu seks na odległość zyskuje jeszcze więcej pikanterii. Wibratorów można używać podczas seksu na kamerce, chatu tekstowego, a nawet w czasie wspólnego spaceru.

Zabawka idealna dla dwojga

Ciekawymi gadżetami erotycznymi z innowacyjną technologią wykorzystaną w projektowaniu są wibrujące ringi i pierścienie erekcyjne. Opracowuje się je z myślą o obojgu partnerów, tak by przyjemność kierowana na penisa sprawiała jednocześnie satysfakcję kobiecie. Ring wystarczy umieścić na członku, a następnie przystąpić do zabawy. Moduł Bluetooth ukryty w gadżecie pozwoli na sparowanie go z aplikacją w telefonie, skąd będzie można sterować odczuwanymi doznaniami. Podobnie jak w przypadku wibratorów, kontroli podlega intensywność wibracji oraz ich styl pracy. Parametry pracy urządzenia można zmieniać w trakcie zbliżenia bądź podczas gry wstępnej. Przyjemne wibracje będą rozchodzić się po penisie, a specjalna nakładka w górnej części ringu idealnie przylegnie do łechtaczki i będzie stymulować doznania kobiety. Z ringów sterowanych telefonem warto korzystać zwłaszcza podczas wspólnych igraszek w sypialni. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by bawić się nimi także na odległość.

Pełna kontrola nad przyjemnością

Innowacyjny wibrator sterowany telefonem zaprojektowany został z myślą o kobietach. Co jednak z mężczyznami, którzy na wyjeździe chcą poczuć przyjemność płynącą ze wspólnych zabaw? Wśród nowoczesnych gadżetów erotycznych znaleźć można produkt dopasowany do potrzeb panów. Zdalnie sterowany masturbator ma postać zamkniętej tuby nakładanej na penisa. Po uruchomieniu generuje on wibracje połączone z delikatnym ssaniem, przez co stymuluje członka na całej jego powierzchni. Kontrolę nad pracą urządzenia może przejąć partnerka znajdująca się setki kilometrów dalej. Wszystko za sprawą aplikacji mobilnej z panelem sterowania.

Wybrane masturbatory posiadają znacznie więcej funkcji, niż opcja ssania i wibracji. Niekiedy nakładka znajdująca się wewnątrz urządzenia potrafi zmieniać swoją temperaturę, tak by potęgować odczuwane doznania. Możliwość podgrzania wkładu lub obniżenia jego temperatury daje jeszcze większą kontrolę nad przyjemnością, dzięki czemu obie strony zbliżenia mogą poczuć się maksymalnie podkręcone.

Innowacyjne zabawki do łóżka dla dwojga zmieniają dotychczasowe spojrzenie na seks. Odtąd wspólne igraszki mogą odbywać się, nawet gdy partnerzy znajdują się setki kilometrów od siebie. Zdalnie sterowane urządzenia pozwalają kontrolować odczucia drugiej strony, co zwiększa pożądanie i pobudza wyobraźnię. Warto mieć pod ręką nie tylko wibrator sterowany telefonem, ale także zmysłowe ringi oraz masturbatory.